Útočisko v uponáhľanom svete

Útočisko v uponáhľanom svete

Náš každodenný život v dnešnej konzumnej spoločnosti sa často podobá na preteky, v ktorých sa naháňame za rôznymi povinnosťami, ktoré len málokedy naozaj stihneme. Namiesto toho, aby sme si stresom a frustráciou privodili nejakú chorobu či úzkosť, je občas najlepšie zastaviť sa a nájsť si nejaké útočisko, kde sa cítime pohodlne a spokojne.

Naše kaviarne poväčšine nájdete tam, kde táto nezmyselná naháňačka a stres vrcholia, a to v obchodných domoch. Sú tam preto, aby vám poskytli pohodlné útočisko, akýsi únik od všetkých povinností a zhonu. Sú miestom, ktoré spôsobí, že sa budete cítiť dobre. Môžete si tu vychutnať vašu obľúbenú šálku kávy, ale aj mnoho ďalších zdravých dobrôt ako napríklad chia pudingy, domácu výživu či smoothies. Ak však máte chuť na niečo sladké, vybrať si môžete zo širokej ponuky našich domácich cheescaekov. 

V Yogi’s prevládajú prírodné motívy dreva, zelene a niekde počuť aj autentický štebot vtákov. Zelená farba, ktorá dominuje vo všetkých prevádzkach, je najjednoduchšia farba na zachytenie ľudským okom. Je to farba zdravia a prírody. Zelená v sebe skrýva blahodarne regeneračné účinky, navodí odpočinok prinášajúci so sebou životnú silu a elán. Navodzuje rovnováhu, harmóniu, povzbudenie, pôsobí oddychovo. Upokojuje nervový systém, je účinná pri vyčerpanosti, hystérii alebo zmierňovaní migrén. Znižuje krvný tlak a pôsobí upokojujúco a vyrovnane. 

Aj keď je váš život uponáhľaný a možno nemáte počas pracovného týždňa dostatok času na výlet do prírody, naše kaviarne sú tu pre vás, aby ste sa mohli aspoň nachvíľku zastaviť, oddýchnuť a zregenerovať v objatí zelene so šálkou vášho obľúbeného nápoja v ruke. Neváhajte tento čas stráviť s priateľmi a ľuďmi, na ktorých vám záleží.